Safrani

     Safranbolu Lokumu, Bisküvili Lokum

Safranbolu'dan gelen doğal lezzet...

 

Everything's Fresh Here at Bread.

Safranbolu Lokumu, lokum, Turkish Delight, Safranbolu, Safranbolu Lokumu, Kurumsal Hediyelik
Sourdough Bread
Cold Brew Coffee
Safranlı
Lokum
Pretzel Paradise
about

Our Bakery

Safrani; Safranbolu Lokumcusu 2014 yılında Egebonbon markası ile birleşerek piyasa ürününden çok kurumsallara hizmet veren bir lokum markası olmuştur.

Egebonbon'un 21 yıllık kuruluş ve büyüme hikayesi Safrani'nin yerel ve yöresel gücü ile birleştikten sonra bu iki marka el ele verip büyük kent endüstrisinden, yöresel üretimin avantajlarını kullanarak küçülmüş ve butikleşmiştir.

Daha çok üretmek değil; en iyiyi, en sağlıklısını üretmek ilkesi olmuş ve bu çizgide üretimini aynı bir ev mutfağı havasında sadece spesifik müşterileri için kullanmaya başlamıştır.

Safranbolu'nun suyu, Sarı Çiçek Yaylalarının iklimi lokumumuza deydiği için bizim lokumlarımız lezzetli ve sağlıklı. Yaylaların vadimize doldurduğu aromatik oksijenle dolan imalathanemiz ve kaynak sularının doygun yapısı lokumlarımızı pişirirken başka hiçbir katkıya ihtiyaç duymamamızı sağlıyor. Birde yörenin en eski ustaları, bakır kazanlarda azar azar pişirdi mi üzerine lezzet tanımazsınız. Çorum'un Leblebisi, Afyon'un kaymağı Safranbolu'nun da lokumu meşhur, ne yapalım elimizde değil...müthiş!

gluten-free

Products

©2023 by Bread. Proudly created with Wix.com

Follow us:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now