Safrani

     Safranbolu Lokumu, Bisküvili Lokum

Safranbolu'dan gelen doğal lezzet...

 

Everything's Fresh Here at Bread.

Safranbolu Lokumu, lokum, Turkish Delight, Safranbolu, Safranbolu Lokumu, Kurumsal Hediyelik
Sourdough Bread
Safranlı Lokum, safforan, Safranbolu; safranbolu Lokumcusu, Turkish Delight, lokumcu, kurumsal hediyelik, hediyelik lokum
Cold Brew Coffee
Safranlı
Lokum
fitil lokum, lokumcu, safranbolu lokumu, kurumsal hediyelik, afyon lokumu
Pretzel Paradise
about

Our Bakery

Safrani; Safranbolu Lokumcusu 2014 yılında Egebonbon markası ile birleşerek piyasa ürününden çok kurumsallara hizmet veren bir lokum markası olmuştur.

Egebonbon'un 21 yıllık kuruluş ve büyüme hikayesi Safrani'nin yerel ve yöresel gücü ile birleştikten sonra bu iki marka el ele verip büyük kent endüstrisinden, yöresel üretimin avantajlarını kullanarak küçülmüş ve butikleşmiştir.

Daha çok üretmek değil; en iyiyi, en sağlıklısını üretmek ilkesi olmuş ve bu çizgide üretimini aynı bir ev mutfağı havasında sadece spesifik müşterileri için kullanmaya başlamıştır.

Safranbolu'nun suyu, Sarı Çiçek Yaylalarının iklimi lokumumuza değdiği için bizim lokumlarımız lezzetli ve sağlıklı. Yaylaların vadimize doldurduğu aromatik oksijenle dolan imalathanemiz ve kaynak sularının doygun yapısı lokumlarımızı pişirirken başka hiçbir katkıya ihtiyaç duymamamızı sağlıyor. Birde yörenin en eski ustaları, bakır kazanlarda azar azar pişirdi mi üzerine lezzet tanımazsınız. Çorum'un Leblebisi, Afyon'un kaymağı Safranbolu'nun da lokumu meşhur, ne yapalım elimizde değil...müthiş!

gluten-free

Products

Güne lokum gibi başla...

Turkish Delight

               by Safrani